statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka na koniec sezonu!

• autor: huraganb, 2014-06-22 11:23

W ostatniej kolejce sezonu Huragan Bożków po dobrej grze przegrał na własnym boisku z MLKS Radków 0-2 (0-1). Krótki opis po czytaj dalej...

Od początku spotkania to goście byli częściej przy piłce, ale mądrze grająca w obronie drużyna z Bożkowa nie pozwalała na stwarzanie sytuacji bramkowych drużynie z Radkowa. Mimo przewagi MLKS-u to Huragan stwarzał sobie stu procentowe sytuację, ale niestety po raz kolejny nasi napastnicy koncertowo marnowali kolejne okazję do zdobycia bramki. Niestety nie wykorzystane sytuację się mszczą i po błędzie naszego bramkarza drużyna gości wyszła na prowadzenie. Huragan starał się odrobić wynik, ale nadal raził nieskutecznością i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-0. Druga połowa była podobna do pierwszej, Radków był częściej przy piłce a Huragan kontratakował i marnował kolejne sytuację. Po jednej z akcji sędzia po faulu na naszym zawodniku dyktuje rzut karny, ale Ziental źle strzela, a bramkarz z Radkowa bez trudu broni rzut karny. Do końca meczu podopieczni trenera Guji próbowali odwrócić losy meczu, ale po jednej z akcji w doliczonym czasie gry to goście zdobywają drugą bramkę i inkasują 3 pkt. Za ten mecz należą się brawa dla piłkarzy Huraganu, którzy walczyli przez cały mecz o dobry wynik, a ekipie z Radkowa gratulujemy awansu i życzymy powodzenie w wyższej klasie rozrywkowej. już w najbliższy piątek tj. 27.06 o godz. 16.30 na boisku w Bożkowie Huragan zagra towarzyskie spotkanie z drużyną Nysy Kłodzko, a po meczu odbędzie się zakończenie sezonu.